حضورگسترده‌مردم‌درتشییع‌پیکرشهیدژاله

حضورگسترده‌مردم‌درتشییع‌پیکرشهیدژاله
 

 

گروه‌های مختلف مردمی و دانشجویی در حال حرکت به سمت محل تشییع دانشجوی بسیجی، شهید ژاله، واقع در چهارراه ولیعصر هستند.

مراسم تشییع پیکر شهید صانع ژاله دانشجوی دانشگاه هنر تهران که دوشنبه هفته جاری در اغتشاشات خیابانی مورد هدف تیر مستقیم گروهک تروریستی منافقین قرار گرفت، ساعت ۹:۳۰ امروز چهارشنبه از مقابل دانشگاه هنر تهران (چهارراه ولی‏عصر-عج) به سمت دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ما، هم‌اکنون گروه‌های مختلف مردمی و دانشجویی از خیا‌بان‌های مختلف در حال حرکت به سمت چهارراه ولیعصر و شرکت در تشییع جنازه این دانشجوی شهید هستند.

صانع ژاله متولد سال ۶۳ از هموطنان کردزبان اهل پاوه و دانشجوی رشته نمایش دانشگاه هنر تهران ۲۵ بهمن توسط یکی از گروه‌های تروریستی منافقین در خیابان امیر اکرم تهران با تیر مستقیم مورد هدف قرار گرفت که پس از اعزام به بیمارستان به شهادت رسید.

گروهک تروریستی منافقین همچنین ۴ نفر دیگر از هموطنانمان را با تیر مستقیم مورد هدف قرار دادند که مجروح شدند و در بیمارستان تحت مداوا هستند.

تجمع غیرقانونی فتنه‌گران، عناصر منافقین، سلطنت‌طلبان و اراذل و اوباش در برخی خیابان‌های شهر تهران موجب بروز اغتشاشاتی شد که با حضور به‌هنگام مردم، فتنه‌گران و دیگر عوامل مزدور مجبور به ترک صحنه شدند.

همچنین پسرخاله شهید ژاله گفت: منافقین کوردل برای ساقط شدن این نظام اسلامی و این مملکت ایران اسلامی به هر دری می‌زنند، ولی موفق نمی‌شوند.

وی افزود: فتنه‌گران می‌خواهند جوانانی مانند صانع که پاک و حافظ قرآن بود، را به کام مرگ بفرستند.

پسرخاله شهید ژاله گفت: صانع تا ساعت ۶ بعد از ظهر در خوابگاه بوده و شام خورده و سپس برای مهیا کردن وسایل کلاس درس اقدام می‌کند و سپس با دوستان دانشجویش به بیرون از خوابگاه در تهران می‌روند.

وی گفت: دشمنان و فتنه‌گران می‌خواهند چند جوان ساده و پاک را شهید کنند.

/ 0 نظر / 11 بازدید