سران فتنه آبروی خود را از دست دادند

سران فتنه آبروی خود را از دست دادند

 

پس از گذشت یک سال از فتنه پس از انتخابات وحدت و انسجام کشور از گذشته بیشتر شده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اغتشاشاتی که سران فتنه در این یک سال به وجود آوردند نه تنها دستاوردی برای آنها نداشت؛ بلکه اندک آبرو و حیثیت خود را نیز از دست دادند.

حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی، نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با فارس  با اشاره به سالگرد انتخابات ریاست جمهوری‌ و حوادثی که جریان فتنه برای کشور به وجود آوردند، اظهار داشت: اغتشاشاتی که در این یک سال سران فتنه به وجود آوردند نه تنها دستاوردی برای آنها نداشت بلکه اندک آبرو و حیثیت خود را نیز از دست دادند و اکنون تنها خواری و ذلت جریان فتنه را می‌توان مشاهده کرد.
وی به حضور مردم در انتخابات دهم ریاست جمهوری، نهم دی ماه و 22 بهمن و سالگرد ارتحال امام (ره) اشاره کرد و تصریح‌کرد: حضور مردم در حقیقت جشن ملت ایران بود و جشنی بالاتر از این که همه مردم در صحنه حضور داشته باشند، وجود ندارد.
وی ادامه داد: مردم ایران با حضور خود در 9 دی ،22بهمن و 14 خرداد جشن ملی صیانت از آرا را برگزار کردند.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با تأکید بر اینکه ملت ما با سربلندی توانست انقلاب خود را حفظ کند و امروز وحدت، انسجام، یکپارچگی و دفاع از حریم انقلاب و نظام جزء برنامه‌های مردم است، متذکرشد: پس از گذشت یک سال از فتنه پس از انتخابات وحدت و انسجام کشور از گذشته بیشتر شده است.
وی با اشاره به اعلام برائت‌نکردن اصلاح‌طلبان از حمایت‌های اوباما از آنها خاطر‌نشان‌کرد: اصلاح‌طلبان این راه را خود انتخاب کرده‌اند و تکیه‌گاه و مشوقی جز بیگانگان نداشتند، آمریکا و کشورهای غربی‌ با حمایت و کمک به اصلاح‌طلبان و فتنه‌گران موجب بوجود آمدن فتنه پس از انتخابات شدند و اصلاح‌طلبان باید از آمریکا تشکر کنند که به خوبی از آنها حمایت و پشتیبانی کردند.
/ 0 نظر / 5 بازدید