واکنش مردم به مرد خاکستری فتنه

واکنش مردم به مرد خاکستری فتنه

 


هنگام سخنرانی ذوالنور وقتی که وی از موسوی خویینی ها به عنوان مرد خاکستری اصلاحات یاد می کرد مردم شعارهایی بر علیه وی سر دادند.

تحمع دیروز مردم تهران در اعتراض به عملکرد آشوبگران و اغتشاشگران حادثه تلخ 25 بهمن با حواشی جالب و تامل برانگیزی همراه بود.
  راهپیمایی دیروز جمعه نمازگزاران تهرانی در اعتراض به عملکرد سران فتنه حاشیه های جالبی به همراه داشت که به برخی از آنها اشاره می شود:

* راهپیمایی دیروز بعد از پایان نمازجمعه از درب اصلی دانشگاه تهران به سمت میدان انقلاب آغاز شد که در این فاصله راهپیمایان  شعارهایی نظیر «موسوی بی‌سواد عامل دست موساد » «مرگ بر موسوی و کروبی» «هاشمی هاشمی بصیرت » «آشوبگر آشوبگر اعدام باید گردد » «لعن علی عدوک یاحسین، کروبی و خاتمی و میرحسین » سردادند.

* سخنران مراسم دیروز حجت الاسلام ذوالنور جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که  در طول سخنرانی وی راهپیمایان بارها شعارهایی بر علیه هاشمی رفسنجانی مطرح کردند.

* در حاشیه این مراسم یکی از احزاب کاغذهایی در اختیار مردم قرار می داد و از آنها درخواست می کرد نامه هایی به مردم مصر و تونس بنویسند و با آنها ابراز همدردی و همدلی کنند.

* همچنین عده ای از راهپیمایان در حالی که کفن پوشیده بودند به سمت میدان انقلاب در حال حرکت بودند و شعارهایی بر علیه موسوی و کروبی مطرح می کردند.

* هنگام سخنرانی ذوالنور وقتی که وی از  موسوی خویینی ها به عنوان مرد خاکستری اصلاحات یاد می کرد مردم شعارهایی بر علیه وی سر دادند.

* حضور اقشار مختلف مردم از کودکان شیرخواره تا پیرمرد و پیرزن هایی که به سختی و با فرزندان خود به این تجمع آمده بودند از دیگر نکات جالب این راهپیمایی بود.

* از مهمترین حاشیه های راهپیمایی دیروز  شعارهای متنوع و تندی بود که علیه هاشمی رفسنجانی سرداده می شد و مردم  بارها با دادن شعارهایی خواستار عزل وی از ریاست مجمع تشخیص مصلحت و مجلس خبرگان شدند.

* این تجمع در پایان با قرائت بیانیه ای هشت بندی به پایان رسید و تجمع کنندگان از میدان انقلاب متفرق شدند .

/ 0 نظر / 4 بازدید