یکی از حامیان جاسبی را بشناسید


رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس علی‌رغم مخالفت‌های گسترده جامعه دانشگاهی با مصوبه اخیر خانه ملت، مخالفان با اقدامات دانشگاه آزاد را به باد انتقاد گرفت.

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس، علاء الدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس علی‌رغم مخالفت‌‌های این روزهای جامعه دانشگاهی با مصوبه اخیر مجلس در حمایت از وقف اموال دانشگاه آزاد و همچنین انتقاد دانشجویان از مدیریت این دانشگاه، مصاحبه‌ای را در حمایت از این دانشگاه با پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد (آنا) انجام داده است که در ذیل به بخش‌هایی از آن اشاره می‌شود.

وی در این مصاحبه می‌گوید: دانشگاه آزاد اسلامی با تربیت نیروی انسانی کارآمد و شایسته، به توسعه آموزش عالی کشور کمک شایانی کرده است.

بروجردی با بیان این که افرادی سعی دارند با فشار به این دانشگاه، آن را زیر سوال ببرند، تاکید کرد: منتقدان دانشگاه آزاد، چشم خود را بر روی حقایق بسته اند و تنها، نگاه سیاسی به این قضایا دارند.

نماینده مردم بروجرد افزود: منتقدان معاند با دانشگاه آزاد اسلامی نمی‌توانند دستاوردها و خدمات این مجموعه آموزش عالی به کشور را انکار کنند.

وی افزود:اموال دانشگاه آزاد اسلامی متعلق به هیچکس نیست و سرمایه ای عظیم برای پیشرفت و اعتلای میهن اسلامی مان است.

/ 0 نظر / 5 بازدید