تیم رسانه ای هاشمی/ کمک 700 میلیونی به فیلم فتنه/ فرار عضو مجمع از در زنانه

تیم رسانه ای هاشمی/ کمک 700 میلیونی به فیلم فتنه/ فرار عضو مجمع از در زنانه

شنیده ایم احمد واعظی که اخیرا با حکم مقام معظم رهبری به ریاست مرکز خدمات حوزه های علمیه منصوب شده است، به زودی به عضویت جامعه روحانیت مبارز تهران درخواهد آمد.

 

ملل پرس به نقل از مشرق :* مجمع روحانیون که 23 عضو دارد اخیرا جلسات هفتگی خود را با حدود 8 الی 10 نفر برگزار می کند. شنیده ایم موسوی خوئینی ها از انفعال و ترس حاکم بر اعضا انتقاد کرده و گفته اگر بخواهد جلسات به این منوال ادامه پیدا کند و خروجی خاصی! نداشته باشد وی از مجمع استعفا داده و برای بیان نظراتش سایت شخصی راه اندازی می کند.

 

*یکی از نزدیکان هاشمی رفسنجانی در جلسه ای ادعا کرده است ما در انتخابات نهم ریاست جمهوری تیمی رسانه ای و مشورتی برای هاشمی تدارک دیده بودیم که برخی اعضای آن عبارت بودند از: اکبر منتجبی،سرگه بارسقیان، جعفر گلابی، علی میرزاخانی، جلال خوشچهره و آرش غفوری . این افراد که همگی در روزنامه هایی چون زن، سلام، صبح امروز، خرداد، نشاط و شرق سابقه فعالیت داشتند، هم اکنون برخی آنان با فرار از کشور در دامن رسانه های بیگانه افتاده اند.

 

*کمیته ای مشترک میان دولت و مجلس تشکیل شده تا با بررسی سوالات نمایندگان از وزراء، از طرح آنها در صحن علنی به میزان قابل توجهی کاسته شود. دولت یکی از چالش های خود را تعداد 2650 سوال نمایندگان از وزرا می داند که وقت بسیاری را از وزرا برای پاسخگویی طلب می کند. گفته می شود تنها 222 سوال از وزیر کشور شده است.

 

*در ماه های اخیر برخی جلسات مجمع تشخیص مصلحت به حد نصاب قانونی نمی رسد. علت به حد نصاب نرسیدن جلسات مجمع، بیماری، فوت،مشغله زیاد و محرومیت از حضور عنوان شده است. شنیده ایم که قرار است تدبیری برای این مشکل اندیشیده شود.

 

*گفته می شود یکی از فیلم های حاضر در جشنواره فیلم فجر امسال که در آن حمایت از جریان فتنه دیده می شود، 700 میلیون تومان از دولت برای ساخت آن کمک گرفته است.

 

*پس از آنکه هویت یکی از اعضای مجمع روحانیون که به یکی از مساجد خیابان وحدت اسلامی رفته بود برای نمازگزاران افشا شد، وی با سراسیمگی و با جا گذاشتن خودرویش از درب زنانه مسجد فرار کرد.

 

*از پیمان جبلی به عنوان گزینه احتمالی سفارت ایران در تونس نامبرده می شود. وی پیش از این معاون رسانه ای دبیر شورای عالی امنیت ملی بوده است.

 

* رئیس یکی از گروههای انحرافی که با عنوان"حلقه کیهانی" فعالیت می کند و مدتی را نیز به دلیل سوء استفاده از ساده لوحی برخی افراد بازداشت و به زندان افتاده بود، اخیرا در برخی روزنامه ها اقدام به درج مقاله نموده است. مدتی قبل هم یکی از مجریان صدا و سیما که از مریدان وی محسوب می شود در برنامه ای از وی تجلیل کرده بود.

/ 0 نظر / 11 بازدید