راهکار مناسب قطع تنفس مصنوعی جریان فتنه

راهکار مناسب قطع تنفس مصنوعی جریان فتنه

 

فعالان سیاسی و امنیتی معتقدند حصر خانگی موسوی و کروبی با توجه به تلاش های گسترده محافل بیگانه از جمله صهیونیست ها برای استفاده ابزاری از آنان، می تواند گزینه مناسبی برای بستن آخرین فضای تنفس جریان فتنه باشد؛ تنفس مسمومی که در ماه های اخیر تنها با دلارها و برنامه های صهیونیستی و آمریکایی ادامه کرده است.

ملل نیوز به نقل از شبکه ایران: روز 25 بهمن 89 وقوع یک‌سری تجمعات پراکنده افراد ضدانقلاب که در پوشش حامیان میرحسین موسوی ظاهر شده بودند، سبب شد تا علاوه بر ترافیک سنگین در این معابر که موجب زحمت مردم و اخلال در زندگی عادی آنان شد، رسانه‌های خارجی و مخالف جمهوری اسلامی ایران را هم به شادمانی واداشت.

اگرچه این افراد تحت هدایت میرحسین موسوی و مهدی کروبی، دست به جنایات بزرگتری هم مانند هتک حرمت روز عاشورای حسینی و همچنین پاره کردن عکس بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران زده بودند اما اقدام جدید آنان در روز 25 بهمن سبب شد تا همه سیاسیون حتی خواصی که تاکنون سکوت کرده و با انتقادات گسترده مردم روبرو شده بودند هم نسبت به این اقدام موضع بگیرند و آن را محکوم کنند.

اگر از آقای هاشمی رفسنجانی که این روزها متهم است در جایگاه تکیه‌گاه فتنه‌گران قرار گرفته صرفنظر کنیم، تقریبا تمامی بزرگان اهل سیاسیت کشور خواستار محاکمه فوری و برخورد قاطع با این افراد شده‌اند؛ رویکردی که به نظر می‌رسد پایان کار این افراد را نزدیک‌تر خواهد کرد.

حرف مردم یک کلام؛ محاکمه والسلام

اما آنچه در این میان سبب شده تا فعالان سیاسی از مرگ قطعی سران فتنه خبر دهند، خواسته عموم مردم است؛ مردمی که در روزهای اخیر و در راهپیمایی‌های متعدد خود صریحا خواستار برخورد و محاکمه این افراد شده و آنان را مسبب جنایت‌های دو سال اخیر و همچنین به شهادت رسیدن دو نفر از هموطنانمان در 25 بهمن می‌دانند.

کسانی که بر خلاف قانون عمل نمایند و دست به اقدامات خرابکارانه بزنند، در همه کشورهای دنیا موظف به پاسخگویی در برابر اعمال خود هستند و در صورت اثبات جرم، به شدت با آنان برخورد می‌شود. سران فتنه در ایران هم از این مساله مستثنی نیستند.

از سوی دیگر، حمایت صریح و رسمی گروهک‌های تروریستی و ضدانقلاب به همراه سلطنت‌طلب‌های تابلودار و فرقه‌های ضاله مانند بهاییت از فتنه‌گران یکی از موضوعاتی بوده که اگرچه از سوی موسوی و کروبی به صراحت مورد تایید قرار گرفته و آنان با آنچه اسلامی رحمانی نامیده اند، به نظر می رسد حتی با کفار و ملحدین هم مشکلی ندارند. حضور همه دشمنان به طور عینی در آشوب‌های پراکنده 25 بهمن نیز دیده و سبب شد که از حوادث این روز به عنوان "آشوب اسرائیلی" نام برده شود.

البته برخی از صاحب‌نظران معتقدند برخورد قانونی و قضایی با این افراد نه از جهت تنبیه به منظور تغییر روش بلکه به این منظور است که امثال کروبی و موسوی و حامیانشان همانند بنی‌صدر، منافقین و سایر معاندان و مخالفان انقلاب اسلامی تبدیل به درس عبرتی برای آیندگان این سرزمین تاریخی شوند، دارای ضرورت است.

سران فتنه و کارمندی رسمی برای کاخ سفید

انقلاب مردم مسلمان مصر در ماه اخیر حسنی مبارک، دیکتاتور متحد غرب و صهیونیست ها، را از این کشور فراری داد اما آنچنان که تحلیلگران می گویند این تنها بخش نخست از انقلاب مردم مصر بوده است چرا که دولت موقت پس از مبارک همچنان مهره های منتخب او هستند.

این کارشناسان معتقدند ایالات متحده و رژیم صهیونیستی در تلاشند تا با مصادره انقلاب مردم مصر حکومت آتی این کشور را هم همسو با مطالبات خود تاسیس و هدایت کنند اما حضور مصری ها در صحنه و نگاه ویژه افکار عمومی دنیا به انقلاب مصر مانعی بزرگی برای تحقق هدف این دو متحد رژیم مبارک محسوب می شود.

این واقعیت موجب شده سیاستمداران غربی و صهیونیستی به فکر ایجاد محوری ثانویه برای انحراف افکار عمومی و کاهش فشارهای آنان باشند.

به گفته برخی منابع خبری، سران آمریکا و رژیم صهیونیستی معقدند اگر این رویداد ثانویه در کشوری مثل ایران ایجاد شود مصداق مثل "یک تیر و دو نشان" خواهد بود، زیرا با این اقدام علاوه بر اینکه می توان جمهوری اسلامی را به عنوان دشمن اصلی واشنگتن و تل آویو و نیز حامی اصلی ملت مصر تحت فشار گذاشت که استراتژی مصر هم با مانع کمتری به سرانجام می رسد.

در همین راستاست که گفته می‌شود تحرکات اخیر سران داخلی فتنه در ایران به ویژه در 25 بهمن، دیکته شده - با واسطه یا بی واسطه - محافل غربی و صهیونیستی و زمینه سازی برای اهداف منطقه ای آن‌هاست. البته غربی‌ها پیش‌تر و در جریان فتنه 88 حمایت گسترده‌ای از جریان فتنه کرده‌اند.

پاشنه آشیل فتنه، کسب دستور از بیگانگان است

البته ارتباط با بیگانگانی که دشمن آشکار ایران و اسلام هستند، بیشتر از آنکه باعث قوت فتنه‌گران باشد، موجب ضعف آنان شده است؛ چرا که از یک سو ماهیت واقعی آنان را در خیانت به آرمان‌های انقلاب و ضربه زدن به استقلال کشور را اشفا کرده و از دیگر سو سبب شده تا به محض قطع ارتباط میان آن‌ها با حلقه حمایتی خارج از کشور، به شدت میزان تاثیرگذاری آن‌ها را کاهش بدهد و سبب شود تا حتی دیگر شاهد تحرکات پراکنده‌ای مانند 25 بهمن هم نباشیم.

در همین راستاست که فعالان سیاسی و امنیتی معتقدند حصر خانگی موسوی و کروبی با توجه به تلاش های گسترده محافل بیگانه از جمله صهیونیست ها برای استفاده ابزاری از آنان، می تواند گزینه مناسبی برای بستن آخرین فضای تنفس جریان فتنه باشد؛ تنفس مسمومی که در ماه های اخیر تنها با دلارها و برنامه های صهیونیستی و آمریکایی ادامه کرده است.

/ 0 نظر / 11 بازدید