ترفند جدید سبزها

یکی از مجریان شبکه‌های فارسی زبان از شیوه ابتکاری خود برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی و شعار ملی سبزها رونمایی کرد
 شهرام همایون که ظاهرا به تازگی با آموزه‌های جین شارپ طراح اصلی انقلاب های رنگین آشنا شده، با کپی برداری ناقص از طرحهای او مانند مبارزه روانی با حکومت، گفت: شعار ملی ما از این پس کلمه "نه" خواهد بود.
وی افزود: همین یک کلمه می تواند شعار ملی باشد. این "نه" را بخاطر بسپارید.
همایون در تشریح شیوه استفاده از این کلمه سرنوشت‌ساز برای خارج نشینان گفت: در اداره به یکدیگر بگویید نه. هر جا و به هر کس که می رسید بگویید نه. به راننده تاکسی نه، به کارمند بانک نه، به معلم نه.
این مجری مبتکر تصریح کرد: از این به بعد به جای سلام و علیک بگویید نه. چون این نه باید یک کلام و شعار ملی بشود. به مغازه دار بگویید نه.
وی با اعتراف به اختلافات عمیق مخالفان جمهوری اسلامی اظهار داشت: بگذارید در برهه ای از زمان همه ما در یک نقطه و در یک مرحله با هم مشترک شویم چرا که ما هیچ چیز مشترکی نداریم و تمام تفاهم ما در نداشتن تفاهم است.
همایون افزود: به برنامه تلویزیونی یا رادیویی که زنگ می زنید اول بگویید نه، در خیابان که از کنار هم رد می شوید بگویید نه، روی دیوار بنویسید نه، سرچهار راه به محض این که فرصت پیدا کردید فریاد بزنید نه، در سبزی فروشی قبل از هر سلام و علیکی و پرسیدن نرخ سبزی ابتدا بگویید نه !
این کارشناس سیاسی لس آنجلس نشین در ادامه به انتقاد از برخی اقدامات سبزها پرداخت و با عصبانیت گفت: معجزه این نه را ملت ایران به زودی متوجه خواهد شد؛ نه به خاتمی، نه به عوامل بیگانه، نه به استعمار، نه به دولت های بیگانه.وی در پایان با توصیه به اینکه نوشتن کلمه "نه" حتی در کودکستان و مهدکودک ها باید همه گیر شود، ابراز امیدواری کرد با این اقدام ضربه محکمی به جمهوری اسلامی وارد شود.

/ 0 نظر / 5 بازدید