روزه تشکل حامی موسوی به مناسبت عید منافقین


به گزارش شبکه خبر دانشجویی ثارالله ؛ مجمع اسلامی دانشجویان دانشگاه سمنان در چند روز مانده به 30 خرداد با انتشار بیانیه ای چهره واقعی و افراطی خود را دوباره به معرض نمایش درآوردند.
به گزارش شبکه خبر دانشجویی ثارالله ؛ مجمع اسلامی دانشگاه سمنان که در حوادث و غائله آفرینی دوران انتخابات ریاست جمهوری در دانشگاه سمنان نقش اول را بر عهده داشتند با بازخوانی اعمال فتنه گران و در فضایی  مظلوم گونه دوباره دست به جنجال آفرینی در این دانشگاه زدند.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»، در این بیانیه که به رسم الخط منافقین و مریم رجوی نگارش شده است با باز خوانی دوباره حوادث اتفاق افتاده در فتنه سال گذشته سعی در زنده کردن دوباره ماجراهای اتفاق افتاده توسط منافقان و فتنه گران در خرداد ماه سال گذشته را دارد.

در قسمتی از این بیانیه خنده دار آمده است که : "چه جای پرسشی است اگر مدافعان همین چندی پیش جان و مال و آبروی این سرزمین را وابسته و جاسوس و لجباز و ساده لوح و حربه بخوانند و بر آن ادعای سندیت کنند."

این نوشته در حالی است که حمایت بی حد و حصر رسانه ها و مستکبرین آمریکایی و اسرائیلی و سازمان منافقین و سلطنت طلب ها از سران فتنه و عملکرد آنها بارها و بارها دیده شده است.

حتی نوع رفتار سران فتنه و نیز آشوب ها و اغتشاشات که زمینه ساز کشته شدن تنی چند از مردم بی گناه شد خود دلیل بر منافق بودن آنان است.

نویسندگان این بیانیه با نوشتن اینکه "افرادی خواستند انتقام عزیز زهرا را از نخست وزیر امام بگیرند" نشان دادند که کاملا دچار بیماری فراموشی شده اند چرا که در روز عاشورا سال گذشته آشوب گران و فتنه گران با توهین به ساحت مقدس اهل بیت (ع) و نیز آتش زده قرآن خود در جایگاه انتقام گیری از عزیز زهرا(س) بر آمده که در اظهار نظری جالب موسوی این افراد را مردم خدا جو نامید.

مجمع اسلامی دانشگاه سمنان که تأثیر بسزایی را در حوادث بعد از انتخابات در تهییج دانشجویان دانشگاه سمنان با ادعای تقلب در انتخابات بر عهده داشتند در سالروز حوادث خرداد سال گذشته این بار با وجهه مظلوم نمایی و منافق گونه قرار گذاشتند که در 30 خرداد –عید منافقین- را به روزه بنشینند.

مجمع اسلامی دانشگاه سمنان در 24 خرداد ماه سال گذشته با کشاندن تجمع افراطی خود به فضای بیرون از دانشگاه باعث درگیری با نیروهای انتظامی با دانشجویان شد.

این تشکل افراطی که سعی در ایجاد اغتشاش و آشوب در روزهای 13 آبان و 16 آذر سال گذشته در دانشگاه را داشت با هوشیاری و نیز عدم استقبال دانشجویان حربه آنان نیز با شکست مواجه شد.

/ 0 نظر / 7 بازدید