هاشمی فرصت چندانی ندارد

هاشمی فرصت چندانی ندارد

 

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین کشور گفت: هاشمی رفسنجانی فرصت چندانی را برای اینکه موضع‌ شفاف و صریح در قبال فتنه‌گران بگیرد، ندارد.

  محمدرضا باهنر جمعه شب در جمع جامعه اسلامی مهندسین استان فارس با بیان اینکه نمی‌توان با دوپهلو حرف زدن کار کرد، اظهار داشت: هاشمی رفسنجانی باید موضع خود را در مقابل فتنه‌گران روشن و صریح اعلام کند، در غیر این ‌صورت معلوم نیست که مردم ادامه حیات سیاسی وی را تحمل کنند.
رفسنجانی وقت بسیاری برای اینکه موضع شفاف و صریح در مقابل فتنه‌گران بگیرد، ندارد.
عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با اشاره به اینکه موسوی 20 سال خود را ظاهراً از امور انقلاب و نظام کنار کشیده بود، خاطرنشان کرد: انحراف موسوی و کروبی نیاز به گذشت زمان طولانی ندارد و انحراف آنها بعد از انتخابات سال گذشته آغاز شد.
باهنر همچنین با اشاره به وقایع 25 بهمن امسال گفت: در حالی که همگی می‌دانند تحولات منطقه ریشه در انقلاب اسلامی ایران دارد، آقایان با راه انداختن جریان 25 بهمن به‌ عنوان روز حمایت از مصر، به نوعی حمایت خود را از آمریکا اعلام کردند تا بگویند که خاستگاه این تحولات ایران نیست.
وی در بخش دیگری از سخنان خود و در پاسخ به سؤال یکی از حضار در مورد مشایی رئیس دفتر رئیس جمهور تصریح کرد: در این زمینه، اختلاف نظر جدی بین ما و رئیس جمهور وجود دارد.
دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین کشور عنوان کرد: به نظر ما سوابق و اطلاعات آقای مشایی در حدی نیست که معاون اول و یا رئیس جمهور شود.

/ 0 نظر / 4 بازدید