واکنش رئیس قوه‌قضائیه به فتنه 25 بهمن

 

واکنش رئیس قوه‌قضائیه به فتنه 25 بهمن

 رییس قوه قضاییه با بیان اینکه خیانت سران فتنه بر کسی پوشیده نیست و مردم ما هم به خوبی می دانند که حمایت صهیونیست ها ، آمریکایی ها و انگلیسی ها از آنها به چه دلیل است، تاکید کرد کر که تعقیب فتنه گران حتمی است.

 

 آیت الله صادق آملی لاریجانی که روز پنج شنبه در همایش قضات دادگستری کل استان تهران سخن می گفت ، از مردم خواست صبر و خویشتنداری همراه با هوشیاری داشته باشند و اجازه دهند قوه قضاییه در چارچوب قانون و با رعایت تدبیر و مصالح نظام به موضوع رسیدگی کند. 

 

وی از مردم و نمایندگان مجلس شورای اسلامی و فضلا تشکر کرد و گفت: از همه می خواهیم، اجازه دهند قوه قضاییه در چارچوب قانون و با تدبیر و رعایت مصالح کلی نظام در مورد این موضوع رسیدگی کنند و مطمئن باشند که راه را بر اطلاعیه پراکنی سران فتنه خواهیم بست و مردم باید صبر و تحمل توام با هوشیاری داشته باشند.

 

رییس قوه قضاییه افزود: سران فتنه باید بدانند با اطلاعیه پراکنی در میان ملت جایی ندارند. مردم ما هم به خوبی می دانند که حمایت صهیونیست ها ، آمریکایی ها و انگلیسی ها از آنها به چه دلیل است.

 

آملی لاریجانی با بیان اینکه قوه قضاییه مسلما فتنه گران را تعقیب خواهد کرد،ف افزود: این قوه در عین رسیدگی عادلانه، به آنها اجازه نخواهد داد که در بوق های تبلیغاتی ، خود را قهرمان نشان دهند. 

 

رییس دستگاه قضا با اشاره به حوادث 25 بهمن گفت: در چند روز اخیر دشمنان اسلام حرکت های بسیار سخیفی را انجام دادند و متاسفانه اذناب داخلی آنها هم به کمک آنها آمدند. 

 

آملی لاریجانی با اعلام این مطلب که گویی سران فتنه حامیان خود را در 25 بهمن نمی بینند خاطرنشان کرد: تمام دستگاه های اطلاعاتی و تبلیغاتی کشورهای غربی ، منافقان و سلطنت طلبان برای حضور در یک راهپیمایی در مقابل حرکت پرشکوه 22 بهمن تحریف و تحریک می کردند.

 

وی با طرح این پرسش که آیا نمی توان فهمید پشت سر این قضایا چه کسانی هستند، تاکید کرد: آیا تبلیغات وسیع سلطنت طلبان و حمایت اوباما و کلینتون برای شناخت این مسیر کافی نیست؟ 

 

رییس قوه قضاییه گفت: به نظر من خیانت حرکت سران فتنه بر کسی پوشیده نیست و این گروه از خوارج باید بدانند که در عین رافت اسلامی ، خدشه بر نظام را تحمل نخواهیم کرد. 

 

آملی لاریجانی با بیان این که برخی استراتژیست های غربی تصریح کردند که برای موفقیت در انقلاب های مخملی باید اندیشه های برخاسته از قرآن و سنت را خشکاند، گفت: آنها معتقدند که دین نمی تواند در اداره دولت ها و جوامع موثر باشد و بسیاری از روشنفکران در کشور ما این مطلب را حمایت می کردند.

/ 0 نظر / 11 بازدید