برخی از سرنوشت 'منتظری' عبرت بگیرند

 

برخی از سرنوشت 'منتظری' عبرت بگیرند

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی باید از سرنوشت منتظری عبرت بگیرند، تاکید کرد که ملت انقلابی ایران از اجلاس آتی خبرگان رهبری انتظار دیگری دارد. 
  
 
سید علی طاهری روز چهارشنبه در نطق میان دستور خود با بیان این مطلب تاکید کرد تحولات اخیر در کشورهای خاورمیانه نتیجه انقلاب اسلامی در ایران است.

وی با اشاره به بصیرت مردم ایران اسلامی در روزهای 9 دی و 22 بهمن گفت: ملت ایران با حضور با صلابت خود در این راهپیمایی ها مانند همیشه دشمن را ناامید کردند.

نماینده مردم گرگان و آق قلا تصریح کرد: موسوی و کروبی خائن بار دیگر در حوادث اخیر نوکری خود برای آمریکا را به نمایش گذاشتند و بر طبل رسوایی خود بیشتر کوبیدند تا اندکی از آلام و دردهای اربابانشان از بیداری ملت های منطقه بکاهند.

سید علی طاهری افزود: متاسفانه برخی خواص مانند هاشمی رفسنجانی با سکوت معنادار خود به حمایت آشکار از جریان شکسته خورده فتنه مشغولند، خوب است او از سرنوشت منتظری ساده لوح که در اواخر سال 67 خون به دل امام کرد، عبرت بگیرد و خود را از شر فتنه مال و فرزند برهاند.

وی تصریح کرد: همگان می دانند که این امت حتی لحظه ای دست از ولایت برنمی دارند و با تبعیت از مقام عالی ولایت فقیه در صحنه حاضرند و تا آخرین لحظه دست از ولایت نخواهند کشید.

نماینده مردم گرگان خاطرنشان کرد: حوادث روز 25 بهمن نشان داد که جریان فتنه امیدوار است بتواند تحرکی داشته باشد و رفتار برخی خواص این امیدواری را افزایش داده است.

وی به دیدار جمعی از اعضای گروه اقلیت مجلس با خاتمی اشاره و گفت: این دیدار باعث وقاحت خاتمی شد .

سید علی طاهری خطاب به اعضای دیدار کننده با خاتمی اظهار داشت: نمایندگانی که در این دیدار حضور داشتند اگر پشیمان هستند آن را اعلام کنند و به آغوش گرم ملت بازگردند و اگر پشیمان نیستند شجاعانه از کار خود دفاع نمایند تا مردم تکلیف خود را بدانند.

وی همچنین در پایان صحبت های خود به برخی از مشکلات استان گلستان و شهر گرگان اشاره و از اجرای خوب قانون هدفمند کردن یارانه ها توسط دولت قدردانی کرد.

/ 0 نظر / 11 بازدید