اسامی11نماینده مستعفی در اعتراض به عباس‌پور


دستایی، فیروزجایی، بشیری، صفایی، افتخاری، آجرلو، عباسی، حسینی، سلیمی، آقا تهرانی و اعزازی استعفای خود را از کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اعلام کردند.

به گزاش فارس، 11 تن از اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نسبت به مواضع عباسپور تهرانی فرد رئیس کمیسیون آموزش مجلس اعتراض کرده و اعلام کرده‌اند که دیگر در جلسات کمیسیون آموزش مجلس شرکت نمی‌کنند.

طیبه صفایی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تصویر این نامه را در اختیار خبرنگاران مستقر در مقابل مجلس شورای اسلامی قرار داد که متن این نامه به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر لاریجانی
ریاست محترم مجلس شورای اسلامی
با احترام با عنایت به مسائل اخیر در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس و رفتارهای غیرقانونی و نقض ماده‌های 33، 34 و 145 آئین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی توسط عباسپور تهرانی فرد رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات و سوء استفاده از جایگاه ریاست کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با تعیین تکلیف موضوعات پیش آمده در ساعات جلسه کمیسیون در هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی حضور خواهیم داشت.
امضاء‌کنندگان این نامه‌: 1- نورالله‌ حیدری 2- علی کریمی فیروزجانی 3- فرهاد نیری 4- طیبه صفایی 5- زارع افتخاری 6- فاطمه آجرلو 7- اسدالله عباسی 8- سید قدرت‌الله حسینی 9- علیرضا سلیمی 10- اعزازی 11- حجت‌الاسلام مرتضی آقا تهرانی به امضاء رسانده‌اند.

/ 0 نظر / 7 بازدید