موسوی خوئینی‌ها بیخود کرده!

موسوی خوئینی‌ها بیخود کرده!

 

مصطفی کواکبیان نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی دیروز طی مناظره‌ای با حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور، جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در دانشگاه شاهد برگزار شد گفت: بعد از انتخابات 88 عده‌ای حکم ولی فقیه را نپذیرفتند که قطعا ما با آنها مخالفیم.

کواکبیان در ادامه سخنانش با اشاره به آشوب اسرائیلی 25 بهمن اظهار داشت:‌ بنده در کنگره حزب مردم‌سالاری موضع خودم را اعلام کردم و گفتم که کار برخی افراد درست نبود که بخواهند مردم را به خیابان فرا بخوانند.


* خوئینی‌ها بیخود کرده که گفته من ولایت فقیه را قبول ندارم

در ادامه این مناظره، حجت‌الاسلام ذوالنور، جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه بحث اصلی بین حرف تا عمل است، تصریح کرد: موسوی خوئینی‌ها می‌گوید ما روی اصل ولایت فقیه حرف داشتیم اما به خاطر امام نمی‌گفتیم که کواکبیان گفت؛ خوئینی‌ها این حرف را بیخود گفته است.


کواکبیان در واکنش به سخنان ذوالنور که گفت، موسوی خوئینی‌ها ولایت فقیه را قبول ندارد، اظهار داشت: هر کسی مسئول حرف خودش است و اگر کسی این حرف را زده بیخود کرده که گفته من ولایت فقیه را قبول ندارم.

* هر کسی که در مقابل حکم ولی فقیه باشد او را قبول ندارم

عضو فراکسیون اقلیت مجلس در ادامه و در پاسخ به سئوالاتی که از سوی دانشجویان مطرح شد، گفت: هر کسی که در مقابل حکم ولی فقیه باشد او را قبول ندارم و فرقی نمی‌کند که مصداق این موضوع چه کسی باشد.

* رهبری محاکمه سران فتنه را مصلحت نمی‌دانند


این نماینده مجلس با بیان اینکه رهبری محاکمه سران فتنه را مصلحت نمی‌دانند، گفت: تاکنون دستگاه قضایی چندین بار در خصوص جرم این عده سخن گفته است.


* شهید ژاله، شهید این نظام است


وی همچنین در خصوص حرف و حدیث‌های مطرح شده در خصوص شهید صانع ژاله افزود: من مطالبی در خصوص وی در سایت‌ها خوانده‌ام ولی به هرحال این جوان در حادثه 25 بهمن از دست رفت و بنیاد شهید هم وی را شهید می‌داند و وی واقعا شهید این نظام است.
/ 0 نظر / 23 بازدید