وصیت نامه میر حسین موسوی ، قسمت اول

 

به نام خداوند
انا لله و انا الیه راجعون

شاید برای من کمی زود بود اما ناچار شدم که قلم در دست گیرم و برای طرفداران و اهل بیتم چنین وصیت نامه ای را آماده کنم . در ابتدا جای دارد تشکر کنم از سربازان گمنام امام زمان ، مسئولین محترم قوه قضائیه ، نمایندگان جان بر کف و شجاع مجلس شورای اسلامی و تشکری بس ویژه از ریاست محترم جمهور ، برادر عزیزم و رفیق دوست داشتنی ام ، فرزانه بزرگوار ، جناب آقای دکتر احمدی نژاد عزیز که الهی جان ما در صورت قابل بودن به فدای ایشان شود . . .

تشکر ویژه دارم از طرفدارانم که بدون هیچ دلیلی و همینجوری الکی از من حمایت می کردند! افتخار میکنم به داشتن چنین طرفدارانی که تمام برنامه های من را در اختیار گرفته بودند . به طوری که خودشان از جانب بنده بیانیه صادر می کردند و مجددا خودشان اندکی بعد آن را تکذیب می کردند . خودشان قرار دسته جمعی جهت راهپیمایی می گذاشتند ، خودشان با استفاده از ابزارهایی مانند پیک و چاپار سایرین را با خبر می ساختند و اندکی بعد خودشان قرار را کنسل می کردند . همچنین در تعجبم از تخصص این طرفدارانم که بارها از من تصاویر و فیلم هایی منتشر کردند که روح من نیز از آنها بی خبر بود!!! خلاصه عجب طرفدارانی داشتیم ما . . .

تا یادم نرفته عرض ارادت و دست بوسی خود را به پیشگاه دولت مردان ایالات متحده آمریکا ، انگلیس و اسرائیل تقدیم می کنم و امیدوارم توانسته باشم در این مدت تمام خواسته ها و انتظارات آن ها را برآورده کنم . هر چند عمر بنده به دلیل بی جنبگی عده از سیاستمردان و شعارهای مردم به درازا نینجامید اما خوشحالم که در اواخر عمرم توانستم موجبات خشنودی دشمنان جمهوری اسلامی ایران را فراهم کنم و در تاریخ ایران نامی هرچند ننگین از خود بر جای بگذارم .

تشکر ها دیگر بس است . هر چند هنوز از این گروه ها تشکر نکرده ام که در اثنای وصیت نامه حتما از خجالت آنها در خواهم آمد : عده ای از ورزشکاران تیم ملی ایران ، عده از بازیگران باحال صدا و سیما ، اتحادیه جوانان عاشق دموکراسی ، اعضای حزب باد ، پرسنل عزیز و خدمتگزار گروهک منافقین ، شبکه های ماهواره ای بی بی سی فارسی و صدای آمریکا و . . . ، خیلی بودنا اما فعلا اینا یادمه!

قسمت اول وصیت نامه خود را تا اینجا کافی می دانم و امیدوارم زنده باشم تا بتوانم قبل از اعدام خود ، کل وصیت نامه ام را به قلم تحریر در آورم . منتظر قسمت های بعدی باشید و اگر فرصت نشد لطفا حتما در مراسم اعدام من شرکت کرده و بعد از آن به یاد من تا ده سال لباس سیاه بپوشید و به خاطر من ده سال روزه بگیرید و البته ده سال نماز بخوانید و تا می توانید از مردم بی دفاع غزه و لبنان حلالیت بطلبید تا شاید اندکی از بار گناهانم به واسطه شما طرفداران خوبم کاسته شود . . .

/ 0 نظر / 4 بازدید