حرکت فتنه‌گران در راستای تقویت حسنی‌ مبارک‌ها‌ست

حرکت فتنه‌گران در راستای تقویت حسنی‌ مبارک‌ها‌ست

 

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: حرکت فتنه‌گران در روز 25 بهمن در راستای تقویت حسنی ‌مبارک‌ها‌ست.


 حجت‌الاسلام سلمان ذاکر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه با اشاره به حرکت ضدانقلابی روز 25 بهمن اظهار داشت: این حرکت به منظور سلب آسایش مردم در روز گذشته در تهران انجام گرفت که بی‌انصاف‌ترین و خبیث‌‌ترین حرکت در طول 32 سال گذشته انقلاب است چرا‌که امروز حجت بر همه تمام شده است و حرکت اینچنینی بعد از 22 بهمن محمل و جایگاهی ندارد.

وی با بیان اینکه این حرکت هیچ توجیه علمی، فنی و سیاسی نداشت، ادامه داد: این حرکت ثابت کرد که عاملان این حرکت ضدانقلابی خادم دشمنان انقلاب و اسلام هستند.
ذاکر این عناصر وابسته را مجریان سناریوهای اسرائیل و آمریکا عنوان و تصریح کرد: حرکت 25 بهمن از سوی محرکان و سران فتنه و عوامل آنان به جای اینکه عامل روسفیدی یک کشور باشد عامل روسیاهی یک کشور است.
وی افزود: این حرکت ضدانقلابی پیروی از بیگانگان است به جای اینکه پیروی از مصالح عمومی مردم، ولایت فقیه و اسلام باشد چراکه در اسلام اتحاد و حبل‌الله مطرح است و اختلاف، تفرقه و دوری از مصالح ملت در اسلام عملی بسیار ناپسندیده است.
این مسئول این حرکت ضدانقلابی را در راستای از بین بردن امنیت مردم دانست و یادآور شد: این عناصر وابسته به کشورهای بیگانه ثابت کردند که نه تنها با این حرکت در کنار مردم مسلمان مصر قرار نگرفتند بلکه این حرکت از سوی سران فتنه در راستای تقویت حسنی مبارک انجام گرفت.
وی خاطرنشان کرد: این حرکت ضدانقلابی را محکوم می‌کنیم و مطالبات مردم و نمایندگان بر این است که قوه قضائیه با افرادی که به امنیت مردم تعدی کرده و در جامعه اخلال ایجاد می‌کنند برخورد جدی داشته باشد.

/ 0 نظر / 4 بازدید