آرانی‌نژاد در تجمع مقابل مجلس:

آرانی‌نژاد در تجمع مقابل مجلس:
علی لاریجانی یکی از مقصران اصلی خبط بزرگ مجلس در روز یکشنبه است

خبرگزاری فارس: دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در تجمع مقابل مجلس، گفت: علی لاریجانی از مقصران بزرگ خبط بزرگ مجلس در روز یکشنبه است.


به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری فارس،، علیرضا آرانی‌نژاد دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان سراسر کشور در جمع دانشجویان معترض به مصوبه اخیر مجلس مقابل مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با تصویب این طرح، شبهه نفوذ لابی های دانشگاه آزاد در کرسی های مجلس تقویت شد.

وی این اقدام مجلس را ثبت خیانتی بزرگ در تاریخ دانست و تصریح کرد: برای جلوگیری از این رسوایی تاریخی پیش از این که برای همیشه دیر شود، اقدامی کنید.

دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با بیان اینکه به راستی که عده‌ای قانوندان قانون شکن وارد مجلس شده و به دنبال قدرت و ثروت برای خود هستند، افزود: آقای لاریجانی شما به اندازه کروبی هم ولایت پذیری خود را نشان ندادید.

آرانی‌نژاد اضافه کرد: متاسفانه علی لاریجانی در این عرصه تقابل با نهاد تحت نظر رهبر انقلاب را به تقابل با هاشمی رفسنجانی و جاسبی ترجیح داد.

وی بابیان اینکه متاسفانه معیار برخی نمایندگان که کم هم نیستند، عوض شده و خط قرمز آن‌ها به جای اطاعت از امام و رهبری ترس از هاشمی رفسنجانی شده است، تاکید کرد: عده‌ای همچون رئیس مجلس سعی دارند فضای دوگانگی به وجود بیاورند و مخالفان این مصوبه را به حمایت صرف از دولت متهم کنند، عده‌ای هم سعی دارند دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی را در تقابل با دانشجویان و دانشگاه آزاد قرار دهند.

آرانی‌نژاد دبیرکل اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان با اشاره به اینکه این که بحث کارمندان دانشگاه آزاد از مدیریت آن جداست، گفت: تردیدی نیست که مجلس علیه نظر رهبری به این مصوبه ورود پیدا کرده است.

وی افزود: آنان می خواهند در پشت پرده دانشگاه آزاد جریانی را در تقابل با آرمان‌های رهبر انقلاب قرار دهند که ما دانشجویان همگی باید هوشیار بوده و در این راستا اقدام کنیم و این توطئه را در نطفه خفه کنیم.

/ 0 نظر / 5 بازدید