اظهارات پرز درباره موضع مجلس علیه فتنه‌گران

اظهارات پرز درباره موضع مجلس علیه فتنه‌گران

 

به‎دنبال بازتاب شعارهای روز گذشته نمایندگان مجلس شورای اسلامی علیه سران فتنه، رئیس رژیم صهیونیستی از این موضوع احساس تأسف کرد.فارس به نقل از روزنامه عبری زبان "یدیعوت آحارونوت " نوشت: "شیمون پرز " رئیس اسرائیل در سخنرانی امروز خود گفت: امیدوارم تا مخالفین حکومت ایران بتوانند رژیم فعلی ایران را ساقط کنند.
پرز افزود: به نظر می‌رسد فشارها و عوامل خارجی در سقوط حکومت فعلی ایران مؤثر نخواهد بود و تمام امید ما به مخالفین داخلی حکومت ایران است.

این اظهار نظر رئیس رژیم صهیونیستی در حالی صورت می‌پذیرد که در پی اغتشاش فتنه‌گران، منافقین و سلطنت‌طلب‌ها در روز 25 بهمن، کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی اعلام کرد: اعتراض‌های ایرانی مانند مصر و تونس به نتیجه نخواهد رسید.
"اورلی نوی " کارشناس صهیونیست در این گزارش اعلام کرد: به‏خلاف اظهارات مخالفان در ایران درباره ادامه تظاهرات هیچ موردی که امیدوارکننده باشد، به چشم نمی‌خورد که وضعیت مانند آن چیزی شود که در تونس و مصر روی داد.

این کارشناس صهیونیست با بیان اینکه نظام ایران در مقابل فتنه‌گران بیش از کشورهای دیگر مصمم‌ است، تصریح کرد: با این حال به نظر نمی‌رسد نظام اسلامی در ایران ساقط شدنی باشد.
رئیس رژیم صهیونیستی همچنین گفت: از اظهارات روز گذشته نمایندگان پارلمان ایران و شعار برای اعدام رهبر مخالفین حکومت ایران اظهار تأسف می‌کنم.
پرز همچنین درباره انقلاب مردم مصر گفت: این انقلاب در حال حاضر بدون رهبر حرکت می‌کند و مهم این است که رهبری انقلاب توسط اخوان المسلمین کنترل نشود.

/ 0 نظر / 13 بازدید