انتقام سخت جنبش دانشجویی از موسوی و کروبی

انتقام سخت جنبش دانشجویی از موسوی و کروبی


عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های کشور تاکید کرد که جنبش دانشجویی و دانشجویان کشور به خونخواهی دانشجوی شهید تجمعات غیرقانونی روزگذشته فتنه‌گران، انتقام سختی از موسوی و کروبی خواهند گرفت.

 


عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های کشور تاکید کرد که جنبش دانشجویی و دانشجویان کشور به خونخواهی دانشجوی شهید تجمعات غیرقانونی روزگذشته فتنه‌گران، انتقام سختی از موسوی و کروبی خواهند گرفت.


سینا زعیم‌زاده دبیر سیاسی و عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های کشور در گفت‌وگو با فارس، با تبریک و تسلیت درگذشت یک دانشجوی دانشگاه هنر در تجمعات غیرقانونی روز گذشته تهران به دست عوامل مزدور گروهک تروریستی منافقین اظهار داشت: جریانات معارض نظام علی‌رغم حمایت‌های بی‌چون و چرای قدرت‌های غربی از جمله آمریکا و رژیم صهیونیستی در روز گذشته(یکشنبه)، باز هم نتوانستند حرکتی را در داخل کشور ساماندهی کنند.

وی با اشاره به ناکامی عوامل فتنه در تجمعات غیرقانونی روز گذشته تهران افزود: عناصر منافقین، سلطنت‌طلبان، اراذل و اوباش و فتنه تلاش داشتند با برپایی تجمع غیرقانونی، خدشه‌ای را به چهره نظام جمهوری اسلامی به عنوان صادرکننده پیام انقلاب به تمام کشورهای منطقه و جهان وارد کنند که تمام برنامه‌های آنها با حضور به موقع مردم ناکام ماند.


عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های کشور مهمترین علت ناکامی فتنه‌گران در روز گذشته را تعمیق نظام مردمسالاری دینی در کشور خواند و گفت: دیروز شاهد بودیم که تحرکات و اقدامات چند صد نفری فتنه‌گران در شهر 12 میلیونی تهران، توسط مردم انقلابی و همیشه در صحنه ناکام ماند.


زعیم‌زاده با بیان اینکه اتفاقات روز گذشته کار غرب را برای ادامه مذاکرات برای جمهوری اسلامی ایران دشوارتر کرد، یادآور شد: آمریکا و کشورهای غربی یک بار دیگر به صورت آشکارا از یک جریان مرده داخلی در کشور حمایت کرده و تلاش کردند این جریان فتنه‌گر را احیاء کنند.


وی در همین زمینه اضافه کرد: تمام این اقدامات برای این بود که وقفه‌ای در مسیر حرکت انقلابی مردم مصر و سایر کشورهای جهان ایجاد کنند اما تمام کشورهای غربی باید بدانند ایران تکیه‌گاه بی‌بدلیل تمام تحولات منطقه است.


دبیر سیاسی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های کشور همچنین با بیان اینکه این اتفاقات یک بار دیگر لزوم محاکمه فوری و جدی سران فتنه به خصوص موسوی و کروبی را نمایان کرد که در روز گذشته خیانت‌های خود را به اوج رساندند.


زعیم‌زاده با بیان اینکه موسوی و کروبی در روز گذشته به عنوان عمله رژیم صهیونیستی در داخل کشور ایفای نقش کردند، تصریح کرد: خسارت‌های اندک ناشی از تجمعات غیرقانونی دیروز تهران و همچنین شهادت یک دانشجوی بی‌گناه در کشور نتیجه عمل همین افراد است.


وی در همین زمینه خاطرنشان کرد: جنبش دانشجویی و دانشجویان کشور به خونخواهی این دانشجوی شهید انتقام سختی از موسوی و کروبی خواهند گرفت.


عضو شورای مرکزی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های کشور با تاکید بر اینکه افرادی چون خاتمی و هاشمی نیز باید هر چه سریع‌تر مواضع خود را در قبال این اتفاقات روشن کنند، اظهار داشت: عدم موضع‌گیری این افراد روند بازگشت آنها به بدنه نظام و حاکمیت‌ را کند‌تر می‌کند.


زعیم‌زاده همچنین افزود: اگر هاشمی و خاتمی در قبال اتفاقات روز گذشته موضع روشن و درستی اتخاذ نکنند، جرمشان کمتر از کروبی و موسوی نیست.


وی در پایان با اشاره به جریان‌سازی‌ سایت‌های وابسته به این افراد در روز گذشته یادآور شد: هاشمی در نماز جمعه 26 تیر ماه فرمان آشوب در کشور را صادر کرد و اخیرا نیز سایت وی با انتشار فیلم این سخنان، به بازخوانی آن پرداخته بود، بنابراین لازم است که این افراد نیز در قبال اقدامات خود پاسخگو باشند وگرنه خون جوانانی چون شهید ژاله به پای آنها نیز نوشته خواهد شد.

/ 0 نظر / 4 بازدید