اعلام موجودیت جبهه مردمی علیه نفاق جدید

 

 


جبهه مردمی علیه نفاق جدید اعلام موجودیت کرد.

جبهه مردمی علیه نفاق جدید اعلام موجودیت کرد. به گزارش افشا نیوز این جبهه با هدف افشاگری و پیگیری برخورد جدی با فتنه گران راه اندازی شده است.
در همین راستا این جبهه دراولین اقدام خود با انتشار بیانیه ای د رمورد محسن میردامادی نوشت: حزب غیر قانونی مشارکت روز ۳۰/۳/۱۳۸۹بیانه ای در حمایت از دبیر کل مجرم این حزب صادر نمود وطبق روال معمول نفاق جدید ، از سوابق نداشته این فرد مجرم سخن به میان آورد لذا برای اینکه این دروغها و سند سازیها در تاریخ بی پاسخ نماند برخود وظیفه دانستیم کمی در مورد سوابق درخشان ! دبیر کل مجرم حزب غیر قانونی مشارکت بنویسیم .
آقای میردامادی یکی از دانشجویان پیرو خط امام است که درتسخیر  لانه جاسوسی نقش داشته که این        دانشجویان پیرو خط امام تشکیل شده بود از دو طیف عمده ،  طیفی که بی ادعا و تکلیف مدار انجام وظیفه نمودند که عده ای در جبهه ها به شهادت رسیدند مانند شهید ورامینی ، شهید وزوائی شهیدان هویزه و عده ای دیگر امروز در گوشه وکنار همچنان مشغول خدمتند .
فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدلوا تبدیلا
اما طیف دیگر شامل امثال میردامادی است که وارد بازیهای قدرت شدند و با امثال خوئینی ها گره خوردند . کارشان به جائی رسید که پشیمان از گذشته سخن از فروریزی دیوار بی اعتمادی بین ایران و آمریکا به میان آوردند و با مطرودین امام همنشین شدند ، در مجلس ششم نظام مقدس جمهوری اسلامی را به چالش کشیدند و در نشریات خود امام خمینی را متعلق به تاریخ گذشته دانستند.
 در جریان تحصن مجلس ششم اتحادیه اروپا در حمایت از ایشان بیانیه ای صادر نمود واینان در جلسات حزب حمایت اروپا را برای خود یک ظرفیت بحساب آوردند که می توان با تکیه بر آن قدرت را در داخل قبضه کرد، این مدعیان خط امام تاکنون در مقابله با هجمه های دشمنان خارجی و داخلی علیه امام کمترین عکس العملی از خودشان نشان ندادند در جریان فتنه ۸۸ ماهیت و هویت واقعی ایشان کاملآ آشکار شد وقتی مقامات امریکائی ، اروپائی و اسرائیلی صراحتاً از جنبش سبز ایشان حمایت کردند  هرگز اعلام برائت نکرده  و در مقابل شعارهایی مانند شعار« نه غزه ، نه لبنان ، جانم فدای ایران »« مرگ بر جمهوری اسلامی » نه شرقی نه غربی جمهوری ایرانی » « مرگ بر اصل ولایت فقیه » و .......... سکوت کردند .
اعضاء حزب مشارکت سرشان را مانند کبک زیر برف کرده اند  و گمان می کنند کسی زیر دمشان را نمی بیند که پرچم آمریکا و اسرائیل نقش بسته است . حزب مشارکت در حالی دم از امام می زند که هتاکی کدیور، سروش ، گنجی و خوئینی ها نسبت به امام همچنان با سکوت ایشان مواجه است .
این حزب منافق در حالی دم از امام می زند که یکی از اعضاء موثرش یعنی تاجزاده در مقاله اخیر خود تمام گذشته انقلاب را زیر سؤال می برد. این رفتار های ریا کارانه دیگر امروز خریداری ندارد و دست و پا زدنهای این حزب آدمی را یاد روز های آخر گروهک مسعود رجوی می اندازد دور نیست آن روزی  که نفاق جدید و قدیم در یکی از کشورهای اروپا یا در مالزی دور هم جمع شوند و با ذکر خاطراتشان ایام سپری کنند این سنت الهی است .       
                                                                                                                                                            انه ذوالقوۀ المتین
                                                                                                                                                       جبهه مردمی علیه نفاق جدید

/ 0 نظر / 5 بازدید