انتقاد شدید رسایی از موضع دوپهلوی هاشمی درباره آشوب 25بهمن

 


حجت الاسلام حمید رسایی، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش به همراه حجت الاسلام رهبر، نماینده مردم اصفهان، در برنامه "دو نیم ساعت" شبکه خبر حاضر شد و سخنان صریحی و قاطعی را درباره آشوب اسرائیلی روز 25 بهمن و پشت پرده آن و نیز مواضع برخی خواص دوپهلو بیان کرد.

مهمترین محورهای سخنان آقای رسایی به شرح زیر است:

*فرار حسنی مبارک از مصر در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی عیدی بزرگ خدا به ملت ایران بود.

* همه حامیان خارجی و داخلی مبارک به یکباره گرد هم آمدند و همه تلاش خود را برای انحراف افکار عمومی از انقلاب مصر به سمت ایران در روز 25 بهمن بکار بستند؛ اقدامی که در اسرائیلی بودن آن شکی نیست.

تقسیم کار سران فتنه
*موسوی و کروبی به طور علنی تقسیم کار کرده اند و امثال خاتمی هم به صورت غیر علنی فعالیت می کنند.
*آنان اغتشاش روز 25 بهمن را با جمعیتی حدود 400 نفر کلید زدند.
*همه نظام های دنیا مخالف دارند. طبیعی است که جمهوری اسلامی هم مخالفانی دارد از جمله سلطنت طلبان، منافقین، بهائیان.
*سران غربی و صهیونیست ها می خواهند خاورمیانه اسلامی را با ایجاد ناآرامی در ایران مهار کنند چرا که ایران قلب انقلاب های خاورمیانه است و ایجاد تشنج در آن از فراگیر شدن انقلاب ها در سایر کشورهای اسلامی جلوگیری می کند.
*انگلیس از طریق سفارت خانه اش در تهران در آشوب ها دخالت می کند.

سفرای آمریکا و اسرائیل در ایران

*آمریکا و اسرائیل در ایران سفارت ندارند اما سفیر دارند. سفیر آنان کسانی هستند که در راستای اهدافشان حرکت می کنند. الان کروبی، موسوی و خاتمی شده اند سفیر آمریکا و هرکسی هم در برابر این عده سکوت کند مانند سران فتنه است و باید همان رفتاری که با سران فتنه می شود با آنان هم انجام داد.

دعوت به وحدت و قانون هنگام شکست فتنه گران

رسایی در ادامه به انتقاد شدید از سخنان یکی از خواص پرداخت که با توجه به اشاره های او به نظر می رسد منظورش مواضع عصر امروز آقای هاشمی بود.

*چرا اکنون و پس از آنکه مردم در 22 بهمن حاضر شدند و آن حماسه ده‌ها میلیونی را آفریده‌اند و با اقتدار اغتشاش 25 بهمن را هم خنثی کردند برخی از خواص در مصاحبه با شبکه خبر دم از قانوگرایی و وحدت می‌زنند؟ چرا وقتی رهبر انقلاب در نماز جمعه 29 خرداد 88 راهکارهای قانونی و وحدت آمیز را مطرح کردند این حرف‌ها را نزدند؟ چرا در مواقع اغتشاش و آشوب های خیابانی و آتش زدن بانک ها این سخن ها به میان نیامد؟ مثلا  زمانی که در تهران چادر از سر زنان کشیدند و یا مادر و دختری را به ضرب گلوله شهید کردند. زمانی که در خرداد 88 دعوت به آشوب شد و یا آنگاه که خاتمی شب قبل از عاشورای سال 88 طی جلسه ای اقدام به برنامه ریزی برای آشوب می کرد. چرا وقتی شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه داده می شد، این خواص از قانون و وحدت سخن نگفتند؟
 
وحدت حول ولایت

*شکر خدا اکنون وحدت حول محور ولایت فقیه وجود دارد.

کمک مالی به فتنه

*در دوره اصلاحات آیت الله مصباح در مورد چمدان های پر از پولی سخن گفتند که از کشورهای خارجی برای هجمه فرهنگی به ایران ارسال می شود و به همین دلیل چه اتهامات شدیدی به ایشان زده شد اما امروز می بینیم که واقعیت همین است. امروز هم می بینیم که محمود عباس رئیس غیرقانونی تشکیلات خودگردان 50 میلیون دلار به موسوی کمک می کند ملک عبدالله به خاتمی کمک مالی می کند و ریشه همه اینها در دست سازمان های جاسوسی استکبار است.

مال حرام ریشه عصیان سران فتنه

*امام حسین(علیه السلام) در روز عاشورا طی خطبه ای خطاب به کوفیان چنین مضمونی را فرمودند: شما می دانید پیامبر(صلی الله و علیه و آله و سلم) درباره من چه گفته است. شما می دانید که فسق و فساد یزید علنی است اما باز هم با من سر جنگ دارید. این بخاطر لقمه های حرامی است که خورده اید.

چوب خیانت هایتانرا می خورید

*آقایان در بعضی مواقع خیانت هایی کردند که الان چوب همان خیانت ها را می خورند.

/ 0 نظر / 4 بازدید