اردوی دانش آموزان اسرائیلی کجاست؟

اردوی دانش آموزان اسرائیلی کجاست؟

وزیر آموزش و پرورش صهیونیستی همچنین طی نامه ای خطاب به "مائیر شمعون" نماینده شهرداری بیت المقدس اشغالی در وزارت آموزش و پرورش این کشور از وی خواست تا زمینه لازم و مقدمات مورد نیاز برای برگزاری اردوی دانش آموزی مدارس "اسرائیل" به مسجد الأقصی را فورا مهیا کند.
"جدعون ساعر" وزیر آموزش و پرورش رژیم صهیونیستی با صدور بخشنامه ای از مدیران مدارس زیر نظر وزارتخانه خود خواست تا دانش آموزان را برای اردو به مسجد الأقصی ببرند.

به گزارش صراط نیوز به نقل از شیعه آنلاین، وزیر آموزش و پرورش صهیونیستی همچنین طی نامه ای خطاب به "مائیر شمعون" نماینده شهرداری بیت المقدس اشغالی در وزارت آموزش و پرورش این کشور از وی خواست تا زمینه لازم و مقدمات مورد نیاز برای برگزاری اردوی دانش آموزی مدارس "اسرائیل" به مسجد الأقصی را فورا مهیا کند.

در همین راستا روزنامه صهیونیستی معاریو ضمن اعلام این خبر در مطلبی نوشت: پیش بینی می شود طرح برگزاری چنین اردوهایی از سال آینده درسی در "اسرائیل" آغاز خواهد شد.

معاریو در ادامه با پرده برداشتن از طراح اصلی این طرح، نوشت: "ملاخی لیفنجر" رئیس شورای شهرک سازی شهرک "کریات چهارم" که از چهره های راستگرا و افراطی "اسرائیل" به شمار می رود، طراح اصلی این طرح بوده و چنین پیشنهادی را به وزیر آموزش و پرورش ارائه کرده است.

این مطلب در ادامه ضمن حمایت از چنین طرحی، در مطلب خود نوشت: این طرح زمینه ای را برای هزاران دانش آموز "اسرائیلی" فراهم خواهد کرد تا با سرزمین و فرهنگ و تمدن آباء و اجدادی یهودی خود آشنا شوند!

در همین حال کارشناسان مسائل بین المللی این اقدام "جدعون ساعر" را تحریک کننده و ضد اسلامی خواندند و آن را موجب برافروخته شدن اوضاع داخلی در سرزمین های اشغالی و تشدید درگیری میان فلسطینیان و رژیم صهیونیستی دانستند.
/ 2 نظر / 29 بازدید
آزاد

سلام و عرض ادب ، با یک مطلب جدید پیرامون انفجارها درافغانستان به روز هستم . اگر فرصت داشتید ، خوشحال می شوم که سری بزنید. پیروز و سربلند باشید چشمه ریگی | http://blog.cheshmehregi.com

آزاد

چه بگویم؟ سخنی نیست می وزد از سر امید، نسیمی؛ لیک تا زمزمه ای ساز کند در همه خلوت صحرا به رهش نارونی نیست چه بگویم؟ سخنی نیست *** پشت درهای فرو بسته شب از دشنه و دشمن پر به کنج اندیشی خاموش نشسته ست بام ها زیرفشار شب کج، کوچه از آمدو رفت شب بد چشم سمج خسته ست *** چه بگویم ؟ سخنی نیست در همه خلوت این شهر،آوا جز زموشی که دراند کفنی نیست وندر این ظلمت جا جزسیا نوحه شو مرده زنی نیست ورنسیمی جنبد به رهش نجوا را نارونی نیست چه بگویم؟ سخنی نیست... سروده احمد شاملو چشمه ریگی | http://blog.cheshmehregi.com