ستاد دانشجویی ملی کردن دانشگاه آزاد تشکیل شدستاد دانشجویی ملی کردن دانشگاه آزاد تشکیل شد.

در بیانیه اعلام موجودیت ‌ستاد دانشجویی ملی کردن دانشگاه آزاد آمده است: بی همتی عده‌ای از وکلای ضعیف النفس مجلس شورای اسلامی در تصویب طرحی که عزت و استقلال خانه ملت ایران را زیر سوال برده است دانشجویان را بر آن داشت تا خود راسا وارد صحنه شوند و نسبت به احقاق حقوق مردم اقدام کنند.

این بیانیه می‌افزاید: به فرموده امام راحل، مجلس در راس امور است و اقدام دانشجویان در جهت حمایت از مجلس می باشد تا نمایندگان آن وکیل ملت باشند نه جیره خوار عده‌ای خاص! اما مجلس با تصویب این طرح نشان داد که در راس آن قدرت‌مندان رانت‌خوار و لابی‌گران قرار دارد.

ستاد دانشجویی ملی کردن دانشگاه آزاد در ادامه این بیانیه تصریح کرده است: این ستاد در پی حمایت از قانونگرایی و رعایت تکالیف قوا و حمایت از شورای عالی انقلاب فرهنگی و اختیارات آن بر اساس اصل 110 قانون اساسی و تاکیدات مقام معظم رهبری است.

این بیانیه می افزاید: ستاد دانشجویی ملی کردن دانشگاه آزاد بدون هیچ رنگ و بوی سیاسی و دور از جدال‌های رایج میان احزاب و تشکل‌های سیاسی به دنبال حقوق ملت است تا هزاران میلیارد تومان از اموال مردم که تحت نظارت عده ای خاص قرار گرفته است را از زیر چنبره آنها درآورد.

این تشکل با تاکید بر اینکه این حرکت همانند جنبش حمایت از حقوق هسته‌ای ملت ایران جزو حرکت‌های اصیل دانشجویی است خاطرنشان کرده است: از عموم دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی دعوت می‌شود تا به این ستاد بپیوندند.
/ 0 نظر / 6 بازدید