خروش یکصدای مردم تهران علیه سران فتنه

خروش یکصدای مردم تهران علیه سران فتنه

 

مردم انقلابی تهران که برای تشییع پیکر شهید ژاله در مقابل دانشگاه هنر تجمع کرده اند ، بی وقفه در شعارهایی از مسئولین می خواهند تا سران فتنه و اخلالگران در امنیت و آرامش عمومی را به پای میز محاکمه کشیده و مجازات کنند.

 


  

 

آنها در شعارهای خود سران فتنه را عامل شهادت دانشجوی بسیجی شهید ژاله می خوانند و بر بیعت خود با مقام معظم رهبری و ادامه دادن به آرمانهای شهیدان تاکید می کنند.
آنها درشعارهای خود می گویند : خواص بی بصیرت مایه ننگ ملت - برادر شهیدم خونت را پس می گیرم – خونی که در رک ماست هدیه به رهبر ماست – مرک بر منافق - مرگ بر آمریکا - مرگ بر انگلیس - مرگ بر اسراییل و...
شرکت کنندگان در مراسم تشییع پیکر شهید برروی پلاکارتهای خود نیز نوشته اند : حزب فقط حزب علی ، رهبر فقط سید علی - از خون جوانان وطن لاله دمیده – رنگ از رخ هر فتنه گر پریده و...
تشییع کنندگان همچنین با حلقه های گل و پرچم های جمهوری اسلامی ایران در دست به تشییع پیکر پر افتخار شهید 'صانع ژاله ' آمده اند که روز دوشنبه در فتنه گری تازه سران فتنه توسط تروریست های جریان فتنه و نفاق به شهادت رسید.
مراسم تشییع پیکر شهید ژاله از مقابل دانشگاه هنر در چهار راه ولیعصر (عج) و به سمت دانشگاه تهران صورت خواهد گرفت .
شهید صانع ژاله '26 ساله'، متولد شهرستان پاوه و دانشجوی رشته نمایش دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران بود. شهید ژاله ، حافظ کل قرآن و از افراد مذهبی و از مدافعان نظام به شمار می آمد.
این دانشجو در حوالی میدان انقلاب با گلوله ای که به تشخیص کارشناسان از یک نوع اسلحه کوچک شلیک شده ، به شهادت رسید.

/ 0 نظر / 4 بازدید