خانم مبارز!چرا به مردم دروغ می گویید؟!

 

 

http://www.javanonline.ir/Images/News/Larg_Pic/1-4-1389%5CIMAGE634128019032238750.jpg

 


درمنزل یوسف آباد راحت ترید چون هم بزرگ و دلباز است وهم ویلائی است البته به عنوان خانه تیمی هم جای مناسبی است.

پس ا زانتشار مصاحبه اخیر (ز.م) همسر یکی ا زمجرمین حوادث پس ا زانتخابات در رسانه های جریان فتنه  که درآن ادعاهایی در مورد مجرمین و متهمین حوادث پس ا زانتخابات شده بود و ضمن زیر سوال بردن دستگاه قضایی ادعاهای واهی نیز دراین زمینه مطرح کرده بود . درهمین راستا خبرنگار جوان آنلاین در گفت و گو با یکی از نزدیکان (ز.م) گوشه ای از رفتار دوگانه این بانوی مدعی مبارزه ! را بررسی کرد. 
این چهره نزدیک به خانواده دکتر(م) گفت: دلیلی که باعث شد این مصاحبه را انجام دهم  رفتارهای دوگانه ای است که در خانم (ز.م) دیدم واحساس مسئولیت کردم که باید نکاتی را به استحضار مردم مسلمان کشورم برسانم تا مبادا باردیگر گروهی ریاکار جوانان معصوم کشورم را فریب دهند.
و ی افزود:خانم(م)! وقتی من می ببینم شما حالت مبارزه را به خودتان می گیرید واقعاً خنده ام می گیرد اگر قرصهای لاغری گران قیمت چند صد دلاری که اخوی گرام وداماد مرد خاکستری نفاق جدید ، ازاروپا تهیه می کند و  اعضاء خانواده طبق برنامه مصرف می نمایند تا مبادا توازن اندامشان بهم بخورد ، دیر و زود شود مبارزه را فراموش می کنید، پس چگونه دم ازمبارزه می زنید شما درژست مبارزه همه جا می گفتید ما امسال عید نداریم درحالیکه یک عده ازدوستان درزندان بسرمی برند چگونه می توانیم عید بگیریم اما درهمان زمان در قالب هویت واقعی تان کلیه مبلمان چند میلیونی منزل را برای چندمین بار طی سالهای گذشته عوض کردید ومبلمان های گرانتری را خریدارنمودید.شاید این اقدام بخاطر آن بوده که کمی ازیاد درد آور زندانیان سیاسی کم کنید که مبادا ازغم آنها سکته نمائید. و در ادامه مجبورشدید به مسافرت نوروزی هم بروید یک هفته کیش ودوهفته سوریه بازهم روحتان آرام نشد!
وی افزود: شما دراوج مبارزه ! و طی یک اقدام بشردوستانه تعدادی اززنان زندانیان و متهمان  فتنه اخیر را درایام ولادت حضرت زهرا (س)  دورهم جمع کردید ولباسهای گرانقیمت ! ( شاید هم از نوع تاناکورا ) به آنها هدیه دادید ، بازتاًلمات روحیتان کاهش نیافت.
این چهره نزدیک به حزب تندروی سیاسی  د رادامه اظهار داشت: لذا اززمان ورودتان به مبارزه مجبورید بیشتربه باغ دماوند سربزنید البته آپارتمانهای گیشا دیگرچنگی به دل نمی زند به همین خاطر درمنزل یوسف آباد راحت ترید چون هم بزرگ و دلباز است وهم ویلائی است البته به عنوان خانه تیمی هم جای مناسبی است.
وی افزود: شماها درحال مبارزه ! دست از امورخیریه هم برنمی دارید همین روحیه باعث شد امسال یک تلویزیون 40 اینچ به آقای (ت) هدیه بدهید تا به سهم خود ازمبارزات ! ایشان  قدردانی کرده باشید.
این منبع آگاه دوم خردادی در ادامه گفت: شما حتی همچنان  درموعد مقرر آرم طرح ترافیک خود را دریافت می کنید و این درعرصه مبارزه ! نوبراست چرا که بسیاری ازمدیران وخبرنگاران ازدریافت آرم طرح ترافیک محروم اند ولی همه اعضاء خانواده مبارز!  ماشینهایشان مزین به آرم طرح ترافیک است. واقعاً روحیه بالائی دارید چون دراوج سختی ومبارزه ! برنامه هفتگی شام در رستوران های شمال تهران برقراراست. آدمی را یاد امام می اندازد که سختی مبارزه نمی توانست خللی دربرنامه های امام ایجاد نماید خوب شما هم پیرو امامید و باید هم ازآن مرد الهی درس بگیرید حالا چه فرقی می کند محتوای برنامه، درس و بحث و برنامه خودسازی باشد یا مسافرت به کیش وسوریه وتعویض مبلمان وشام در رستورانهای مجلل شمال تهران و... باشد.
وی در پایان با طرح سوالی ا زخانم (ز.م) گفت: با این نشانه هائیکه دادم خودت می دانی خیلی بیش ازاین می دانم ،  چرا به مردم دروغ می گویید ،یا صریح تر بگویم مردم را چی فرض کرده اید؟ لطفا دم ازمبارزه نزنید که بوی گند ادعاهایتان دنیا را پر کرده است!

/ 0 نظر / 6 بازدید