پشت پرده های کسانی که به نفع وقف دانشگاه آزاداسلامی در مجلس نطق کردند؟
ساعت ٥:٤٥ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/٤/۱   کلمات کلیدی:

به گزارش شبکه خبر دانشجویی ثارالله ؛ یکشنبه 30 خرداد 89 مجلس هشتم دانشگاه آزاد را بار دیگر از چنگ قانون بیرون آورد و به دامان پرمهر و محبت جریان فتنه پس داد.

به گزارش شبکه خبر دانشجویی ثارالله ؛ یکشنبه 30 خرداد 89 مجلس هشتم دانشگاه آزاداسلامی را بار دیگر از چنگ قانون بیرون آورد و به دامان پرمهر و محبت جریان فتنه پس داد.
به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»، مجلسی که لقب اصولگرایی را یدک می کشد با لابی گری عوامل یک جریان پنهان سنگین ترین حمایت را از مهمترین حامیان جریان آشوب و اغتشاش در یکسال اخیر کرد.

تصویب طرح وقف دانشگاه آزاداسلامی  در مجلس هشتم در حالی صورت گرفت که بررسی اسامی نمایندگانی که به نفع این طرح سخنرانی کرده اند جالب توجه است.

آقایان نورا، عباسپور و سیدحسین نقوی حسینی سه نماینده ای بودند که به نفع وقف دانشگاه آزاد اسلامی در مجلس سخنرانی کردند.

اما این افراد چه ارتباطی با دانشگاه آزاد اسلامی دارند؟

عباسپور برادر خانم دکتر جاسبی مدیر این دانشگاه است و دفاع وی از دانشگاه آزاد اسلامی طبیعی است!

وی معروف ترین و مشهور ترین حامی مدیریت دانشگاه آزاداسلامی در مجلس است تا جایی که برای حفظ کیان دانشگاه آزاداسلامی حاضر شده بود ننگ دفاع از میرحسین موسوی را هم به تن بخرد.

دکتر نورا نماینده مردم سیستان و بلوچستان است، وی همزمان زئیس منطقه 7 دانشگاه است و در واقع یکی دیگر از پایه های استحکام بخشی به مدیریت دانشگاه آزاداسلامی است.

در همین حال بررسی نام سومین نفر هم جالب توجه است، نقوی نماینده مردم ورامین در مجلس است که به خاطر اینکه به تازگی عضو هیات علمی واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاداسلامی شده است امروز در مجلس برای حفظ منافع یک جریان خاص سنگ تمام گذاشت.